MUZEA – EXPOZICE

Naše společnost má dlouholetou tradici a zkušenost v oblasti muzejních expozic a interaktivních expozic. Zabýváme se expozicemi od samotného návrhu a požadavků klienta, který je vždy jedinečný a každá expozice si vyžaduje jiné nároky. Každá zakázka je tedy projektově vypracovaná dle klientových požadavků a stavebních možností. Jako firma působící na trhu řadu let, úspěšně spolupracujeme s mnoha muzeí v České republice, od menších až po větší muzea. Ve většině případů jsme dodavateli celé expozice. Jsou situace, kdy si klient zajistí dodávku určitého prvku na svou žádost samostatně.

 

Jsme schopni zajistit na místě veškeré práce od podlah, stěn až po stropy. Na tyto práce máme speciálně vyškolené pracovníky, kteří mají praxi s výstavbou expozic v muzeích. Jejich práce je vždy prováděna tak, aby nedošlo k jakémukoli poškození interiérů. Expozice realizujeme včetně dodání vybavení, mezi které patří i vitríny, které jsou vyráběné přesně na míru, tedy dle potřeb klienta.

V naší galerii máte možnost shlédnout některé naše práce v muzeích, které byly vždy velice kladně hodnoceny a se zadavateli i nadále spolupracujeme na větších či menších projektech.